Qui som‎ > ‎

Directori

AMPA: Associació de Mares i Pares de l'Alumnat
CE: Consell Escolar
CoCoPe: Comissió de Coordinació Pedagògica
ED: Equip Directiu
PAS: Personal d'Administració i Serveis
  • El claustre de professors i professores el constitueixen tots els i les mestres i professors/es del centre d’Educació Infantil, Primària i Secundària.
  • La junta d’avaluació la constitueixen tots els i les mestres, i els professors/es del curs a avaluar.

S''estan mostrant 48 elements
Cognoms i nomNivellEspecialitatEmailCàrrecs
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Ordena 
 
Cognoms i nomNivellEspecialitatEmailCàrrecs
Albiol Roso, Eva Primària Tutoria 4t eva.albiol@maux.org  
Albiol Roso, Manolo Primària Suport manolo.albiol@maux.org  
Aliaga Mont, Vicen Infantil Primer cicle: 2 anys vicen.aliaga@maux.org  
Argente Cabo, Maria Enriqueta Infantil Primer cicle: 2 anys maria.enriqueta@maux.org  
Beltran Asensi, Imma Secundària Tutoria 4t - Llengües Secundària imma.beltran@maux.org CoCoPe: Cap del Departament de llengües 
Berbel González, Ana  Administració (oficina) ana.berbel@maux.org CE: Pel PAS 
Blanco Silvestre, Pau Primària Suport pau.blanco@maux.org  
Braco Boscà, Pepe Primària Tutoria 6é i Educació física pepe.braco@maux.org  
Camarasa Sanfèlix, Alícia Infantil Primer cicle: 1 any alicia.camarasa@maux.org  
Camarena Ferrís, Andrea    CE: per l'alumnat 
Candel Becerra, Maria José Secundària Llengües Secundària mariajose.candel@maux.org Coordinadora projecte Erasmus+ 
Carbonell Cubells, Lluís Secundària Tutoria 3r - Llengües Secundària lluis.carbonell@maux.org ED, CoCoPe: Secretari, CE: Pel professorat-Secretari 
Castell Molinete, Esther Secundària Tutoria 1r - Biologia i Geologia, Física i Química esther.castell@maux.org  
Contreras Torrero, Pilar Primària Tutoria 1r pilar.contreras@maux.org  
Espert Bueno, Ana Primària Tutoria 2n ana.espert@maux.org CoCoPe: Coordinadora de Primària 
Esteve Borràs, Joaqui Infantil Segon cicle: 3 anys joaqui.esteve@maux.org CoCoPe: Coordinadora d'Infantil 
Esteve Esteve, Vicent Secundària Tecnologia vicent.esteve@maux.org  
Ferragud Llorca, Rosana Secundària Tutoria 1r - Gabinet psicopedagògic rosana.ferragud@maux.org CoCoPe: Cap de Departament d'orientació 
Ferragud Toledo, Rosabel  Secundària Música rosabel.ferragud@maux.org  
Ferrer Nogués, Pilar    CE: Pels pares i mares 
Flores Chaglia, Luis David    CE: per l'alumnat 
García Naval, Sara Primària Suport sara.garcia@maux.org  
Gascó Trull, Sandra Infantil i Primària Gabinet psicopedagògic sandra.gasco@maux.org CoCoPe 
Guitart Giner, Teresa Secundària Educació Física teresa.guitart@maux.org  
Hurtado Bellver, Ramón   ramon.hurtado@maux.org ED, CE, CoCoPe: Titular, Cap de la comissió de pastoral 
Llopis Llopis, Josep M.    CE: Pels pares i mares 
Llorca Trull, Alícia Infantil Segon cicle: 4 anys alicia.llorca@maux.org  
Llorens Veïnat, Laura Infantil Segon cicle: 5 anys laura.llorens@maux.org CE: Pel professorat 
Lloret Ribes, Ricard    CE: Pels pares i mares 
Martínez Bresó, Rosanna Infantil 2 anys rosanna.martinez@maux.org  
Monitors d'esport escolar Extraescolars Activitats esportives pepe.braco@maux.org  
Montoro Borràs, Mª Amparo Infantil 1 any i suport de segon cicle amparo.montoro@maux.org  
Montrull Girbés, Noèlia Secundària Tutoria 2n - Llengües Secundària noelia.montrull@maux.org CoCoPe: Coordinadora de Secundària 
Navarro Antón, Maria José Secundària Matemàtiques mjose.navarro@maux.org CoCoPe: Cap del Departament de ciències 
Niclòs Ferragud, Vicent Secundària Educació especial vicent.niclos@maux.org ED, CE i CoCoPe: Director 
Niclòs Llorca, Vicent Secundària Informàtica i TIC vicent.niclòs.llorca@maux.org  
Olivares Torres, Enric Secundària Ciències socials enric.olivares@maux.org  CoCoPe: Cap del Departament de socials 
Oltra Mulet, Júlia Infantil, Primària i Secundària Tutoria 2n - Música i Filosofia julia.oltra@maux.org  
Oroval Girbés, Vicen Primària Tutoria 3r vicen.oroval@maux.org  
Ortiz Escrivà, Maite Secundària Economia maite.ortiz@maux.org  
Pellicer Ahuir, Gemma Extraescolars Expressió corporal i teatre gemma.pellicer@maux.org  
Piedra Carbonell, Ana Primària i Extraescolars Tutoria 5é ana.piedra@maux.org ED i CoCoPe: Cap d'estudis 
Pla Toldrà, Tomàs    CE: Representant del titular 
Ramírez Lerma, Mª José Infantil i Primària Anglés mjose.ramírez@maux.org  
Talens Claver, Paqui Infantil Segon cicle: suport paqui.talens@maux.org  
Talens García, Toni    CE: Representant del titular 
Traver Marqués, Marcos    President de l'AMPA. CE: pels pares i mares 
Viel Córdova, Pili Primària Educació especial pili.viel@maux.org  
S''estan mostrant 48 elements